Hledáte produkt z německého nebo rakouského trhu, který v nabídce nemáme? Neváhejte nás kontaktovat na e-mail: info@sicher.cz .... obratem se Vám ozveme s nabídkou :-)

Frosch hygienický čistič pračky Citrus 250g

Neohodnoceno
Značka: Frosch
DOVEZENO Z NĚMECKA
Dostupnost Skladem
Kód: 1697
119 Kč
Frosch hygienický čistič pračky Citrus 250g
Neohodnoceno
Značka: Frosch
Frosch hygienický čistič pračky Citrus 250g
bio

Frosch představuje ideální kombinaci důkladného čisticího účinku v celé domácnosti a současně je šetrný k lidem a životnímu prostředí díky obsahu přírodních látek. Účinně vyčistí a odstraní vodní kámen z vaší pračky.

Složení 3-v-1 obsahující kyselinu citrónovou vyčistí nečistoty, odstraní usazeniny vodního kamene z bubnu pračky, trubek, topného tělesa a ostatních špatně dostupných částí a pohlcuje nepříjemné pachy. Složení je šetrné k materiálům.

Krabička je vyrobena ze 100% z recyklovaného materiálu. Recyklovatelné.

Tipy na čistou pračku Pravidelně čistěte zásobník na prací prostředek. Čistěte buben pračky. Po vyprání nechejte zásobník na prací prostředek a prací buben otevřené. K pravidelnému vyčištění vnitřku pračky použijte Frosch Hygienický čistič pračky Citrón. Nezapomínejte na vyčištění filtru zachytávající nečistoty z praní. Praní při nízkých teplotách a dodržování doporučeného dávkování šetří peníze a zároveň chrání životní prostředí.

Varování  Dráždí kůži. Způsobuje vážné podráždění očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte ochranné brýle/obličejový štít. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody a mýdlem. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Při podráždění kůže: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Odstraňte obsah/obal v souladu s místními předpisy. Složení: ≥< 5% neiontové povrchově aktivní látky, Další složení: kyselina citrónová, kyselina jablečná, kyselina vinná v potravinářské kvalitě.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ekologické čisticí prostředky
Hmotnost: 0.25 kg

Frosch - Für ein Zuhause zum Wohlfühlen.

Die Marke Frosch steht für Bio-Qualität seit 1986 und verbindet Tradition mit innovativen Produkt- & Nachhaltigkeitskonzepten. Das Sortiment umfasst umweltfreundliche und hautschonende Wasch- und Reinigungsmittel sowie Kosmetikprodukte und Raumerfrischer. Gut für Mensch, Tier und Umwelt lautet der Grundsatz von Frosch.

Frosch verfolgt eine ganzheitliche Nachhaltigkeitsphilosophie. Das bedeutet, dass die Verpackungen in einem geschlossenen Wertstoffkreislauf gehalten werden können und Rohstoffe für die Rezepturen aus europäischem Anbau verwendet werden – das spart Transportwege und klimaschädliches CO2.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení