Hledáte produkt z německého nebo rakouského trhu, který v nabídce nemáme? Neváhejte nás kontaktovat na e-mail: info@sicher.cz .... obratem se Vám ozveme s nabídkou :-)

Somat Excellence 4v1 tablety do myčky 46ks

Neohodnoceno
Značka: Somat

DOVEZENO Z NĚMECKA.

Dostupnost Skladem u dodavatele
Kód: 1053
255 Kč
Somat Excellence 4v1 tablety do myčky 46ks
Neohodnoceno
Značka: Somat

Somat excellence 4-in-1 pro nejlepší mytí vašeho nádobí. Velmi kvalitní mycí kapsle určené pro západní trh.

  • Vysoce účinné kapsle na mytí nádobí
  • Hluboké mytí
  • Pro křišťálový lesk
  • Odstraňují nečistoty již od 40 °C
  • Chrání Vaši myčku díky svému ochrannému složení
  • Účinně myjí skvrny od čaje a kávy
  • Určeno pro západní trh

Prášková fáze zajišťuje silné mytí nádobí a odstraňuje nečistoty již od 40 °C. Prášek také obsahuje speciální náhražky soli, které chrání myčku před usazeninami vodního kamene a zabraňují tvorby vodního kamene. Gelová fáze zabraňuje ukládání tuku aktivním odmašťovačem a chrání tak důležitý filtr myčky. Somat Excellence také aktivně působí proti skvrnám od čaje a kávy. Kromě funkce soli a oplachovacího prostředku chrání Somat Excellence také vaše sklenice proti korozi skla a spolehlivě odstraňují připálené zbytky.

Způsobuje vážné podráždění očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI POŽITÍ: Necítíte-li se dobře, volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Používejte ochranné brýle.

Doplňkové parametry

Kategorie: Prostředky do myčky nádobí
Hmotnost: 1 kg

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení